O NAS

KONTAKT

URODA

GŁÓWNA

Zapisuję się!

Zobacz relację z Vip Shopping!

PIELĘGNACJA


Zacznij od podstawowych zasad, które pozwolą ci na to aby twoja skóra pozostała zdrowa i w dobrej kondycji przez długi czas.


Zawsze powtarzam, że piękna skóra to rezultat dyscypliny. Chciałabym pokazać kobietom, że codzienne rytuały pielęgnacyjne to nie przymus, nie kolejny punkt do odhaczenia na liście codziennych obowiązków, nie coś co muszę! Żeby zaczęły postrzegać codzienne rytuały piękna jako jeden z elementów holistycznej układanki dbania o siebie – żeby był to moment relaksacji, chwila wytchnienia, czas tylko dla siebie i dla swojej urody.

 

 

Aby twoja skóra była zdrowa i piękna zadbaj o pierwszy i zarazem najważniejszy element wpływający na sukces twojej pielęgnacji. Codzienny rytuał pielęgnacyjny rozpocznij od ulubionego produktu oczyszczającego odpowiednio dopasowanego do problemu czy też typu twojej cery. Prawidłowo dobrane produkty oczyszczające warunkują i wzmacniają
efektywność kosmetyków, które zaaplikujesz na skórę. Pamiętaj, aby „mycie” było (co najmniej) dwuetapowe, aby perfekcyjnie usunąć wszystkie zanieczyszczenia, które przylegają do Twojej skóry.


Zasada jest prosta, rozpocznij oczyszczanie od produktu o tłustej konsystencji typu olej lub mleczko aby rozpuścić makijaż i mieszankę sebum, resztki kremów, spf-ów, kurzu, zanieczyszczeń środowiska itp. Kiedy twoja skóra jest już wstępnie oczyszczona przejdź do faktycznego mycia twarzy. Pamiętaj, aby ten kosmetyk był wolny od agresywnych środków myjących. Sprawdzony, dobry płyn, żel czy pianka zapewni komfort twojej skórze i uwolni od uczucia ściągnięcia. Jeśli twoja skóra potrzebuję ponownego oczyszczenia, powtórz proces mycia ulubionym produktem, a następnie koniecznie sięgnij po tonik, aby przywrócić skórze prawidłowe pH. Tonik jest zwieńczeniem demakijażu a zarazem nieodzownym elementem otwierającym właściwą pielęgnację.


Teraz zastosuj kosmetyki interwencyjne oraz zapewniające komfort twojej skórze, czyli serum, krem do twarzy, a następnie krem w okolice oczu i ust. Serum i jeszcze raz serum, zalet tego produktu jest nieskończona lista dlatego wybierz najlepszą opcję i nieprzerwalnie stosuj zawsze przed aplikacja ulubionego kremu. W wybrane dni pamiętaj o wprowadzaniu do tego procesu dodatkowych etapów wspomagających głębsze oczyszczanie i detoksykacje skóry.


Peelingi i maseczki są integralną częścią programu, który wpływa na sukces dobrostanu naszej skóry. Stosuj je jednocześnie lub naprzemiennie dwa razy w tygodniu. Po tym etapie zawsze stonizuj skórę aby zadbać o prawidłową równowagę i pH skóry a następnie zastosuj produkty z codziennej „rutyny” pielęgnacyjnej. Jest jeszcze jedna arcy ważna kwestia, jeśli wykonujemy poranną pielęgnacje bezwzględnie stosujemy jako ostatni produkt krem z filtrem, najlepiej SPF 50.

Jak prawidłowo pielęgnować skórę?

23/09/2022
Twój e-mail:
Zapisz się
Zapisz się
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZOSTAŃ VIP!

Bądź zawsze na bieżąco z nowymi wpisami, akcjami i promocjami!

 STYLIZACJE - PROPOZYCJE

Obejrzyj nasze stylizacje i zainspiru się!