O NAS

KONTAKT

URODA

GŁÓWNA

Zapisuję się!

Zobacz relację z Vip Shopping!

NAJNOWSZE WPISY

Blog

Do mojego biura weszła atrakcyjna kobieta. Wysoka, ładna i dość stanowcza. Kiedy umawiała się ze mną na spotkanie, jej głos był dość zdecydowany. Chciała porozmawiać, ponieważ koleżanka z pracy powiedziała, że zmieniłam jej życie. Ona pragnęła również zmienić swoje. Jednak z pozoru jej życie było idealne. Kiedy usiadła na wygodnej kanapie, próbowała jeszcze grać wyuczoną rolę, ale po kilkunastu minutach zamilkła i rozpłakała się. Zadałam jedno konkretne pytanie, na które nieśmiało odpowiedziała. Tym razem innym już głosem.

Trzy kroki do pewności siebie

CZYTAJ ARTYKUŁ

Zazwyczaj posługujesz się AGRESJĄ lub ULEGŁOŚCIĄ. Czasami łącząc jedno z drugim stosujesz MANIPULACJĘ. Czy jest to dobre i sprawia, że jesteś szczęśliwy? Być może tak Ci się wydaje, jednak w konsekwencji swoich czynów wynik zawsze będzie ujemny. Ktoś ucierpi, ktoś coś straci, a ktoś inny zyska. Te zachowania nie sprawią, że wszyscy będą wygrani. Jeśli jesteś uległy szanujesz innych, a nie siebie.

Czym jest ASERTYWNOŚĆ i jak ją stosować? 

CZYTAJ ARTYKUŁ

Zawsze powtarzam, że piękna skóra to rezultat dyscypliny. Chciałabym pokazać kobietom, że codzienne rytuały pielęgnacyjne to nie przymus, nie kolejny punkt do odhaczenia na liście codziennych obowiązków, nie coś co muszę! Żeby zaczęły postrzegać codzienne rytuały piękna jako jeden z elementów holistycznej układanki dbania o siebie – żeby był to moment relaksacji, chwila wytchnienia, czas tylko dla siebie i dla swojej urody.

Jak prawidłowo pielęgnować skórę?

CZYTAJ ARTYKUŁ